درباره ما

صنایع سهند چوب در سال ۸۳ با تولید لایه و روکش کار خود را شروع کرد ودر سال ۸۵ با تولید تخته های سه لایی وچند لایی کار خود را گسترش داد هم اکنون این واحد تولیدی تولیدکننده یکی از با کیفیت ترین تخته چند لایی ها میباشد و آماده تولید انواع محصولات سفارشی بنا به درخواست مشتریان گرامی می باشد.
برای مشاوره رایگان خرید و قیمت محصولات سهند چوب میتوانید با شماره های تولید در تماس بوده ما تمام سعی خود را برای رضایت شما در نظر داریم و با قیمت های مناسب و کیفیت خوب، سعی در رضایت شما خواهیم داشت

تضمین قیمت مناسب

صنایع سهند چوب به دلیل خرید مستقیم چوب از باغ دارها و خرید چسب بدون واسطه از تولید کننده و استفاده از نیروی کار محلی توانسته مشتریان را از نظر قیمت محصولات جلب کند.

کیفیت بالای محصولات

صنایع سهند چوب مدتهاست که به واسطه استفاده از چوب، چسب و مواد اولیه مرغوب توانسته کیفیت محصولات خود را تا حد قابل ملاحضه ای بالا ببرد هدف ما استفاده از امکانات بی پایان چوب است استفاده از مواد اولیه پایدار وبا کیفیت در الویت ما می باشد هدف ما در تعهد کیفیت اطمینان قرار دارد.

تجربه در کار

همچنین استفاده وبه کار گماردن نیروی کار با تجربه که سالهاست در این حرفه مشغول به کار میباشند عامل دیگر در بهبود کیفیت این محصول می باشد.

خدمات مناسب

سهند چوب در حد توان می تواند کلیه محصولات سفارشی در اندازه‌ها و ضخامتهای بالا، طبق خواسته مشتریان گرامی را در اسرع وقت تولید و ارسال نماید.

سهند چوب سالهاست با شما در فضای مجازی همراه بوده، می‌توانید جهت خرید محصولات ما، با مشاورین ما در ارتباط باشید.

طراحی و سئو سایت توسط بیژن درویشی. برای طراحی و سئو سایت با آی دی bijan_darvishi در تلگرام در تماس باشید.