درباره ما

درباره ما

alt

صنایع سهند چوب در سال ۸۳ با تولید لایه و روکش کار خود را شروع کرد ودر سال ۸۵ با تولید تخته های سه لایی وچند لایی کار خود را گسترش داد هم اکنون این واحد تولیدی تولیدکننده یکی از با کیفیت ترین تخته چند لایی ها میباشد و آماده تولید انواع محصولات سفارشی بنا به درخواست مشتریان گرامی میباشد.

مشترایان گرامی پایین ترین قیمت و بالا ترین کیفیت تخته های سه لایی را از ما بخواهید.

  • Natus erroroluptatem
  • Accusantium doloremue
  • Laudantium unde
  • Natus erroroluptatem
  • Accusantium doloremue
  • Laudantium unde

برای مشاوره رایگان خرید و قیمت محصولات سهند چوب میتوانید با شماره های تولید در تماس بوده ما تمام سعی خود را برای رضایت شما در نظر داریم و با قیمت های مناسب و کیفیت خوب، سعی در رضایت شما خواهیم داشت

alt

تضمین قیمت مناسب

صنایع سهند چوب به دلیل خرید مستقیم چوب از باغ دارها و خرید چسب بدون واسطه از تولید کننده و استفاده از نیروی کار محلی توانسته مشتریان را از نظر قیمت محصولات جلب کند.

تجربه در کار

همچنین استفاده وبه کار گماردن نیروی کار با تجربه که سالهاست در این حرفه مشغول به کار میباشند عامل دیگر در بهبود کیفیت این محصول میباشد.

کیفیت بالای محصولات

صنایع سهند چوب مدتهاست که به واسطه استفاده از چوب، چسب و مواد اولیه مرغوب توانسته کیفیت محصولات خود را تا حد قابل ملاحضه ای بالا ببرد هدف ما استفاده از امکانات بی پایان چوب است استفاده از مواد اولیه پایدار وبا کیفیت در الویت ما می باشد هدف ما در تعهد کیفیت اطمینان قرار دارد.

خدمات مناسب

سهند چوب در حد توان می تواند کلیه محصولات سفارشی در اندازه هاو ضخامتهای بالاخواسته شده از طرف مشتریان گرامی را در اسرع وقت تولید وارسال نماید.